| IoanaIonuca a întrebat:

Ce retete de post faceti in aceasta perioada? As incerca si eu ceva nou, insa nu stiu ce. Daca puteti sa-mi dai niste sugetii big grin

3 răspunsuri:
| Donsavas a răspuns:

Cauta sa nu mai gatesti mancarea asa des. tot mai sanatoasa ramane mancarea ''vie''! adica legumele acelea care nu se fierb, prajesc. Cand o gatesti, punand-o la foc, nu faci altceva decat sa o ''usuci'', lipsesti de vitamine si minerale esentiale. E pacat de legumele ce-or sa apara.

| OanaEve a răspuns:

Http://www.e-retete.ro/retete-de-post incearca aici poate gasesti ceva sa-ti placa