| Kidooooo a întrebat:

Ce sa fac sa nu mai mananc dulciuri pentru ca eu mananc in prostie...
ce sa fac sa ma abtin?
funda:*:*

4 răspunsuri:
| Unbearable a răspuns:

Buna.
Poti manca un dulce la 2-3 zile, dar nu < in prostie >. Si eu am avut problema asta.am rezolvat-o mancand mandarine, clementine, atunci cand simt nevoie de ceva dulce. Poti manca cate doresti, nu contin nimic deosebit, sunt niste fruncte foarte bune, dulci, care sigur iti va potoli pofta aceea maniaca.tongue
Sper ca te'am ajutat! kiss

Răspuns utilizator avertizat
| cryssa a răspuns:

Iti tai mainile...si iti bagi ceva in gura...

| doiny_6719 a răspuns:

Problema asta o am si eu.mananc prea multe ducliuri.si am incercat sa ma las dar mi se face foame si mananc altceva si in felul asta m-am ingrajat.si acum mananc dulciuri dar incerc cat mai putine.cand vreau in loc sa mananc bag muulta apa