| anonim_4396 a întrebat:

Ce sfat îmi dați? Vorbesc cu un băiat si înainte era foarte cald, deschis, răspundea repede. Acum de când ne-am văzut si s-a împăcat cu un vechi prieten nu mai e la fel este : rece, răspunde greu si nu dorește sa mai iasă dar iese cu acel prieten.Am făcut eu ceva greșit de nu mai este așa? Nu știu ce zic poate s-a speriat de mine ca nu sunt ca celelalte fete(ma îmbrac sport mereu)

1 răspuns:
| NeaNicu78 a răspuns:

Probabil după întâlnirea cu tine el a constatat că nu ești ceea ce caută el, si nu știe cum să-ți spună să nu te rănească.

Sănătate si vise împlinite?