| AvalohAlyn a întrebat:

Ce tip de mancare detestati? De ce?

34 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

rolling on the floor)) aici se da stupid si cand raspunzi la o intrebare despre preferintele tale personale?laughingeii de capul meu laughingsi voi astia mai cereti si fundite sa vi le puneti in cap sa aveti 1000000 de funde sa fiti impopotonatilaughing

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Supa de chimen si ciupercile de orice fel. Si orice contine piper alb, nu pot suporta gustul sau mirosul de piper alb. :-&.

| mermadia a răspuns:

Nu suport derivatele din carne si animale, adica:inima, creier, pipota, ficat, fundrolling on the floor) cum naiba poti manca asa ceva? si nu-mi place sosul cu usturoi pentru ca imi face rau la stomac.frate-miu nu suporta DELOC ouale.nici dupa ce am terminat de mancar oua, el nu se atinge de mine.ciudat copil!

| Sara a răspuns:

Sa incep: carnea de iepure(n am mancat niciodata) urasc, detest ardeii umpluti, penele verde murat, muscaua (m-i se face greata) mancarea cu muuuult ulei o urasc nu suport usturioul in mancare in exces, nu mananc ketchiup, drob, sarmale si margarina.