| amicu31 a întrebat:

Vreau si eu niste nume dragute de facebook care sa contina "ingeras". Dau fundabig grin

3 răspunsuri:
| TheAce a răspuns:

Facebookul nu e hi5 sau alt site pentru copii sub 12 ani. Cel mai bine e sa iti folosesti propriul nume. Scopul site-ului e acela de a putea fii gasit de cei care te cunosc si de a putea interactiona cu prieteni. Repet, nu e hi5, da putina dovada de maturitate si foloseste-ti propriul nume.

| SecretSmile a răspuns:

Ingerasul smiley sau Ingerasul si prenumele tau Ingerasul lu...

| Creattzaa a răspuns:

Cel mai bine ar fi sa iti pui numele tau real. iti e rusine de cum te cheama sau ce?