| netbook a întrebat:

Cum as putea sa ma ingras...mananc dar nu se pune...sugestie cevalaughing

21 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| dRz a răspuns:

Baga o shaorma suprema in fiecare seara si o punga de chipsuri Lays cu paprika supreme + o cola de 2 l... in 2 saptamani te-ai gatat

| gaby218 a răspuns:

Asta e problema metabolica sau faci prea mult sport ( n-am idee, n-ai dat detalii). Daca vrei neaparat sa afli fa un consult la doctor specialist (diabetolog sau gastroenterolog).

| netbook explică (pentru gaby218):

Pai nu fac sport deloc...conduclaughing...o sa ma apuc de sport.mersihappy