| marian789 a întrebat:

Cum poti face ceva dulce fara plita aragaz etc. din 3 ingrediente

9 răspunsuri:
| mihai69 a răspuns:

Albuș, zahăr, fructe (căpșune, fragi, zmeură etc.).
Spumă de fructe. Delicioasă.

| dullcat a răspuns:

Poti cauta retete de desert raw vegane si vei gasi multe idei fara coacere.

| ReddY25 a răspuns:

Gândește-te la salata de fructe

| sweetys a răspuns:

Din 3 ingrediente nu stiu, dar poti incerca sa cauti retete de prajituri fara coacere. Sunt destul de multe. E una de la jamila, pe care am tot făcut-o, cu fructe de padure, dar are mai mult de 3 ingrediente.

| Drake21 a răspuns:

Pui betisoare in danone si il pui in congelator

| Celestina003 a răspuns:

Budinca simpla sau o inghetata

| FindMyName a răspuns:

Oreo cu lapte și bagi la microunde și gata, am mai auzit de rețeta asta. Nu știu exact pașii cum trebuie sa o faci, dar ai putea cauta pe tik tok sau YouTube

| Iulianaiuli78 a răspuns:

Limonadă.