| bluelikenever a întrebat:

Cum sa pastrez capsunile pana a doua zi? in frigider? sau le pot lasa in bucatarie? ca nu vreau sa se strice sau ceva de genul..funda..mersihappy

Răspuns Câştigător
| VictorL a răspuns:

Eu te sfatui sa le tii in frigider la o temperatura mai joasa sau undeva la rece daca le vei tine la cald ele se vor strica si vor avea un gust de altceva decit de capsune(FUNDA?)

3 răspunsuri:
emanuellex
| emanuellex a răspuns:

In frigider, eventual intr-o caserola ermetic inchisa, si in raftul la care ajunge cea mai scazuta temperatura. Pofta buna!

| BellaKiოNana a răspuns:

In frigider, daca le vei lasa asa in bucatarie cu siguranta se vor schimba si gustul happy

| mikynelu a răspuns:

In frigider jos e cel mai bine