| anonim_4396 a întrebat:

Cum se poate împrospăta culoarea unor egări negri? Să nu mai fie așa... spălăciți... big grin
Știți metode care chiar funcționează?

12 răspunsuri:
DoarBogdan
| DoarBogdan a răspuns:

Perwoll Renew Black;)

https://www.emag.ro/......D0RZTFBBM/

| Catrice a răspuns:

Folosești un marker negru pe eihee hee

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

laughing Da' eu serios am întrebat.

| anonim_4396 explică (pentru Catrice):

Sau direct pe piele. big grin

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Pai și eu nu tot serios vorbeschee hee
Încerci balsamurile sau detergenții aia de cică fixează negrul.
Sau ii poți vopsi cu vopsea textila. Sau vopsele acrilice.
Sau ii bagi in clor.

| Catrice a răspuns (pentru anonim_4396):

Sau așa. Dar sa fie d-aia cu gauri ca altfel nu iese fain.

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Inca astept big grin

| anonim_4396 explică (pentru DoarBogdan):

Ce aștepți? big grin Să îți povestesc? Vrei să strivim corola de minuni a lumii? big grin

| DoarBogdan a răspuns (pentru anonim_4396):

Da. Nu am citit-o oricum, asa ca nu stiu ce presupune asta. big grin

| WhiteLife a răspuns:

Exista servetele pentru haine (cum sunt cele care absorb culorile), doar ca sunt special pentru haine negre, le ofera un plus de culoare si/sau le asigura stabilitatea in timp. Nu am folosit, dar am vazut in supermarket-uri si mai ales la DM. Nu stiu sa-ti spun la ce materiale se pot aplica, dar cand ai drum la supermarket poti citi indicatiile de pe ambalaj.

https://www.emag.ro/......DV2SXWBBM/

| romeo78 a răspuns:

Nu există nici o metodă.
Pur și simplu nu s-a folosit la vopsit vopsea și întăritor de calitate.
A încerca vreo metodă înseamnă a-i distruge definitiv. Sunt fibre sintetice, nu fibre naturale.

| BecSpart a răspuns:

Sampon dalin. Nu glumesc