| anonim_4396 a întrebat:

Am o vestuta roz care imi place foarte mult dar s-a cam decolorat de la purtat. Ce pot face pentru a-i improspata culoarea. Sau mai bine zis daca se poate face ceva sa arate mai noua. Multumesc

5 răspunsuri:
| brokenwing a răspuns:

La clatire baga otet in apa. n-o sa miroasa si dupa ce se usuca o sa arate decent

| Pirkko a răspuns:

Ai putea sa o vopsesti...

| InVisible99 a răspuns:

Asa am patit si eu cu hainele negre si la spalare am folosit Perwoll(este pentru haine negre, pentru haine colorate, etc) si ajuta cat de cat

| Aleeeeeexandra a răspuns:

Iti poti cumpara vopsea textila si o poti face sa arate ca si noua happy

| RoberT41 a răspuns:

Te-ai gandit ca ar fi cazul sa cumperi alta?