| Indrei_Andrada_Indrei_Andrada_1994 a întrebat:

Vreau sa ma duc deseara undeva siam nevoie de parerea voastra vreau sa-mi iau o rochita de culoarea albastru inchis si alb so o perechede egari negri si o pereche de cizme maro cu blanita.voi ce spuneti sa ma imbrac asa?
am nevoie de raspunsul vostru pana la ora 19:00.va rog sa
raspundeti.

Răspuns Câştigător
| FαмєLiqυσяLσvє a răspuns:

Fara supararea, nu imi place combinatia. Ar trebui sa incerci sa iti iei rochita albastra inchisa cu alb cu niste ciorapi normali (culoarea pielii, lungi), si niste cizme albe sau albastre inchis. Si o geaca la fel.

6 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Prea piti!
Incearca altceva;)
Blugi albastru, pulover larg cu tinte daca ai, cizme sau ghete!
E mai ok
O coafura simpla!
Si accesorii rock!

http://www.google.ro/......tp?/imgres

| maryuka12 a răspuns:

Hmm nu imi place combinatia si mai ales
cizmele nu au nicio legatura ia-ti o rochita alba sau pe cea albastra cu un dress si niste pantofi cu talpa ortopedica sau cizme negre albe sau albastre si o geaca neagra