| Forza4Milano a întrebat:

De ce mi se tot spune ca sunt plin de cearcane chiar daca eu dorm toata noaptea(minim 8 ore) si nu stau mult pe telefon ca sa imi obosesc ochii?

3 răspunsuri:
| RUNA25373 a răspuns:

Bună! Se poate întâmpla și de la oboseala pe care ai avut-o în trecut! Nu contează când! Nu e nimic grav. Dar dacă persista mai mult de 3 sau 4 luni du-te la un doctor

| CiprianCampionu2000 a răspuns:

Pentru ca te masturbezi noaptea si dai cu lichidul spermatic pe sprancene care ulterior se intareste si formeaza acele "cearcane".

| Design2021 a răspuns:

Iti lipsesc din organism anumite minerale si vitamine.
Nu ai o alimentatie adecvata.