| Hezhex a întrebat:

Am cearcane la ochi si sunt si rosii, dorm la ore potrivite si nu prea stau pe telefon de la ce poate fi si cum sa rezolv?

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
4 răspunsuri:
| Lukasssz a răspuns:

Stai in curent?

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Cred ca ai probleme la rinichi.

| TheStrategist a răspuns:

Ar trebui să te duci la un medic, o să își dea seama ce ai.

| Forneticugem a răspuns:

Mergi la medicul de familie spune-i probleme de sănătatea pe care o ai atunci afli adevarul ai cauza și ce trebuie de făcut