| 5SOS a întrebat:

Buna TPU am o problema.Cum sa numai am cearcane? Eu stau mult pe calculator dar dorm mult si bine.Care ar fi motivul pentru aceste cearcane?

Răspuns Câştigător
| Filip23 a răspuns:

Culca-te timp de o saptamana cel tarziu la 22, poate chiar mai devreme. Poti sa te scoli mai dimineata, pe la 5-6, daca ai treaba. Intervalul 22-24 e foarte important pentru toate celulele, dar in special pentru neuroni.

1 răspuns:
| Sihastrul a răspuns:

Raspunsul se afla in intrebare, fa exact invers.
"...stau mult pe calculator dar dorm mult si bine.", ambele au acelasi efect... cearcane.