| Striker14 a întrebat:

Eu nu dorm noaptea asta, stau pana dimineata pe telefon si beau un 3 in 1. Voi faceti la fel?

2 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

Unii oameni mai au si servici sau scoala. nu toate lumea isi permite sa frece menta

| Ironicnαme a răspuns:

Hey, Skiller14.
Nu mi se pare normal să stai atât de mult pe telefon, având în vedere că nu este recomandat pentru vedere, mai ales seara. Şi să bei un 3 în 1, dimineaţa, pe stomacul gol, nu este comandat. + Am să-ţi răspund la întrebare! Nu, un om normal care se respectă nu ar face la fel ca tine.
Ai grijă!