| Lrs2015 a întrebat:

De ceva timp am cazut intr-o depresie si nu prea fac curat in casa. Am vazut acum ca am furnicuțe in baie, iar piciorul mobilierului pe care sta chiuveta e negru de mizerie. Intrebarea e cum as putea scapa de furnicute?

34 răspunsuri:
| Lrs2015 explică (pentru Violleta2022):

Sunt cea mai femeie! laughing

| Violleta2022 a răspuns (pentru Lrs2015):

Da, din pacate una imputita si proasta pe deasupra, conform declaratiilor tale.

| Ararat a răspuns:

La mine e luna si tot au intrat furnici printr-o crapatura de sub fereastra. Am schimbat ferestrele si am scapat de problema. Vezi pe unde intra.

| Manciu_Emil_1976 a răspuns:

Sunt persoane care nu au aragaz,butelie, sau apă caldă, și ar face curat la tine pentru aceste beneficii, săptămânal sau lunar. Doar colaborarea mai poate ajuta în astfel de depresii, sau voluntariatul. Oricum, la tine e lux în comparație cu jegul din creierul multora de pe-aici.