| anonim_4396 a întrebat:

Din greseala mi-a cazut un cui in chiuveta de la baie. Cuiul nu era foarte mare, dar nici mic. Se poate intampla ceva? Funda si vot! Multumesc anticipat!

4 răspunsuri:
| DunareClaudiu a răspuns:

Salut,cel mai sigur cuiul va ramane in tub, nu se intampla nimic, apa va curge pe langa el iar apa din tub nu are cine stie ce presiune pentru a impinge cuiul mai departe sa sparga ceva sau sa-l miste, so chill happy

| mihai69 a răspuns:

În afară de faptul că se vor agăța „chestii" de el și cu timpul se poate înfunda scurgerea, nu se întâmplă nimic altceva.
Dar e simplu de demontat sifonul și să-l scoți de acolo, ca să scai de griji.

| Thepursuitbeginswhenthisportrayaloflifeends a răspuns:

O sa-ti infunde scurgerea in cateva luni, in rest nimic.

| Alexia_Katy_1999 a răspuns:

Se pot agata de el ate fire de par etc si sunt sanse sa se infunde Bafta la scos cuiul