| Donisan_Cosmin_1995 a întrebat:

Hei, am un film de la o radiografie care s-a udat când era într-un dosar iar acum s-au lipit de el câteva fâșii de hârtie. Știe cineva daca se poate dezlipi hartia cu ceva fără să se distrugă filmul? Mulțumesc anticipat!

3 răspunsuri:
| Holiday a răspuns:

Tot cu apa. Tine-l in apa pana se inmoaie hartia si se dezlipeste.

| HadesSs a răspuns:

Incearca sa usuci cu feonul daca nu ai reusit deja

| Andrei010101asa a răspuns:

Cel mai bine sa iti faci alta radiografie... Daca dentistul greseste ceva din cauza ca nu se vedea clar pe radiografie dai de belele mari