| Miruna_Miru_1972 a întrebat:

Hei TPU am nevoie de niste idei cu ce as putea fac pentru matusa mea care vine din Italia si a nascut o fetita si as vrea sa-i fac o surpriza.Ce as putea face? Vreau idei si chiar site-uri pe care sa mi le trimiteti aici cu cateva idei pentru surpriza de senzatie.

Răspuns Câştigător
| Holy2010 a răspuns:

Aduna apropiatii si organizati o petrecere surpriza de bun venit pentru ea si bebe. Baloane, tort, banner...

7 răspunsuri:
| Mayhem666 a răspuns:

Poti sa ii faci un cadou cu ceva pentru fetita ei si pentru ea si poti de asemenea sa ii faci o petrecere de bun venit.

| PeFuga a răspuns:

Ceva personalizat, gen o bratarica cu un banut de argint pe care este gravat numele fetitei si data nasterii.

Răspuns utilizator avertizat