| Skumpika06 a întrebat:

Heii, :*.Am si eu nevoie de ajutor... Tatal meu vine peste cateva zile din Paris, nu l-am vazut de 8 luni si vreau sa ii fac un cadou dar nu am idei ce i-as putea face.
As vrea niste idei bune, cea mai buna primeste funda!

Răspuns Câştigător
| Ralluuuuu a răspuns:

Poți să îi cumperi un parfum, sau un ceas.Sau pur și simplu să îi faci un tort /prăjitură cu mama ta.Și pui niște baloane prin casă... sper că te-am ajutat!

1 răspuns:
| thewomaninwhite a răspuns:

Singura idee care mi-a venit instantanea avand in vedere situatia este sa-i faci cadou un album cu fotografii de familie sau acele calendare personalizate dar tot cu poze de familie