| Andradutsa a întrebat:

Hellooo! am nevoie de ajutor :X vreau sa fac ceva dulce, gen o prajiturica usor si repede de facut. vreau sa impresionez pe iubitul meu cu ceva bun :X
cine imi da o reteta? poate e mult mai bine din propria experienta...

Răspuns Câştigător
| RyGoLeTa a răspuns:

Buna!
Prajitura Alba Ca Zapada am gustato este foarte buna uite reteta:
http://www.samancam.ro/retete-de-prajituri/prajitura-alba-ca-zapada-372/

| Andradutsa explică (pentru RyGoLeTa):

Super tare... o idee buna! mersi :*

| RyGoLeTa a răspuns (pentru Andradutsa):

Multumesc mult pentru aprecieri si pentru funda, cu mare placere! :*