| Vescanpozadealbum a întrebat:

Hey.Am o bluza care s-a înnegrit de la un hanorac.Adică ploua afară mi-am luat bluza (portocalie)și un hanorac negru peste.
Cred ca de la ploaie ..Pe umeri bluza portocalie e neagra.Nu tare dar este destul de neagra.Cred ca a ieșit culoarea din hanorac...mama a încercat sa o spele dar nu s-a dus decât foarte puțin. Cu ce as putea sa o spal?
E preferata mea sad

2 răspunsuri:
| WhiteLife a răspuns:

Încearcă sa pui Vanish sau ceva soluție de pete dacă ai prin casa, dacă nu iese du-o la curățătorie. Nu cred ca-ți ia mai mult de 10 lei. happy

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Ai incercat Vanish?