| ♣ Ma®®yE [;x] a întrebat:

Vreau sa ma duc la magazin ca mi-e pofta de ceva dulce happy Ce sa-mi iau? ca nu am idei

Răspuns Câştigător
| Adorable3 a răspuns:

Coca-Cola[:X:Xlove struck] inghetzta..acadelesmugsmug seminte..si multe altele..nu ma pot oprilaughingsmugsmugCIOCOLATAAAA

16 răspunsuri:
rroxi44
| rroxi44 a răspuns:

Sunt prajiturele sau fursecuri... Ciocolati in fel si chip - de la foarte dulci - cu crema de fructe - la ciocolata condimentata cu piper sau chilli. Sunt mai sanatoase, se zice, cele amarui si in plus iti si trece mai repede pofta de dulce. Este si cozonac - cu nuca, cu mac, simplu sau cu ciocolata si stafide... E greu sa iti spun... Este prea mare oferta,
Oricum pofta buna

mira
| mira a răspuns:

Fii rezonabila. Ia fructe. Mira

auran
| auran a răspuns:

Baclava sau eclere cu ness

SoftCristi
| SoftCristi a răspuns:

Zahar vanilat, esenta de vanilie, faina, etc.
Pune mana si fa un chec ca e foarte usor si iese si bun tare. Plus ca nu are chimicale (daca nu-i pui). A, sau clatite cu ciocolata.
Spor!

| mioara a răspuns:

O inghetata

pupimik
| pupimik a răspuns:

Jeleuribatting eyelashes Sau Prajituribatting eyelashes Sau ou kinder

| Sara2 a răspuns:

Fa-ti o salata de fructe: banane, mere, ananas, boabe de rodie si frisca deasupra

| afrodita17 a răspuns:

Kindre bueno, chipsuri, kinder pinguin, 7 days, jeleuri...

| N538961518 a răspuns:

Eu o ard pe pufuleti laughing

| claudiarebecca a răspuns:

O ciocolata tongue sau o prajitura

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună.
Merge o înghețată, doar s-a încălzit afară.
Este ușoară, se digeră repejor și nu are nici prea multe calorii.
Poftă bună.
Pa, pa.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Daca gasesti ceva mai dulce k tine e binehee heetake care:*:*:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Merge un joe sau un Take a break

| lilia_2632 a răspuns:

Poate niste inghetata!

| Sory a răspuns:

Toate care ti-au fost sugerate contin multe chimicale mai ales chipsurile si sucul coca-cola, eu te-as sfatui mai bine sa-ti iei un kg de mere.pere,capsuni sau alte fructe nu toate chimicalele si eurilebig grin

| clauditza09 a răspuns:

Draga draga ia-ti ce vrei tu, ceti zice inima... hai ca glumeam laughing pai ar fi bine sa iti iei o ciocolata sau o prajitura sau daca nu iti plac astea cu (...) ia-ti niste fructe sanatoase. asta e sugestia mea!