| Sabina3759 a întrebat:

În cât timp se duce mirosul de țigară daca stau cu geamul deschis in camera si dau cu mult odorizant de camera?

Răspuns Câştigător
| gheorghe699 a răspuns:

Se duce in 20 de minute,dar tot ramane un iz...cea mai sigura metoda este, sa pui in spatele perdelei, pe pervazul geaului, burete inbibat in apa, 2-3 bureti fac minuni, eu aveam un prieten prof de mate, care venea de 2 ori pe saptamana sa-mi mediteze coilul, fuma 5 tigari/ora..era singura metoda sa combat mirosul eficient./

5 răspunsuri:
suntserios
| suntserios a răspuns:

In câteva ore bune 10-15. Un nefumător va simți imediat

| LPCTSTR a răspuns:

Așa îți trebuie, draga mea.
Fumai și tu, fetiță mare câteva țigărele în cameră ș-acum vine mămica/taticul să te vadă... oh, ce trist...
Sper că-ți iei pedeapsa meritată.

| Sabina3759 explică (pentru LPCTSTR):

Chill prietene.Ai mei știu că fumez.Am intrebat din curiozitate.Nu se putea să nu comenteze cineva cevalaughing)

| LPCTSTR a răspuns (pentru Sabina3759):

straight face Tristuț, ce să zic...

Răspuns utilizator avertizat