| anonim_4396 a întrebat:

Intrucat mananc multe prajeli, vreau sa-mi cumpar o tigaie, la care sa folosesc cat mai putin ulei, dar sincer, nu stiu care e cea mai buna, si cam ce dimensiune ar trebui sa aiba.(cm)?

Răspuns Câştigător
| AndyAndreutza a răspuns:

Eu folosesc Tefal si sunt foarte multumita. Cateodata nici nu pun ulei.Iti recomand sa nu fie prea mare, una mai micuta e mai usor de folosit si se prajeste mai bine. Dar ai grija sa nu iei una foarte adanca deoarece vei fi tentat sa pui mai mult ulei.
Sper ca raspunsul meu ti-a fost de mare ajutor!

9 răspunsuri:
| Classy a răspuns:

Poti sa incerci Dry Cooker, nu necesita ulei la prajire.Sau mai sunt si alte tigai in magazinele astea de uz casnic mai ieftine.

| aumih16 a răspuns:

Vrajeala! teapa! daca iei ceva de la astia!

| Dragosdoar a răspuns:

Foloseste Dry Cooker. Nu numai ca o sa gatesti fara ulei dar o sa iti schimbe viata laughing

| anonim_4396 explică (pentru Dragosdoar):

Parca ai fi ala de la teleshoping laughing, momentan nu am nimic de la prajeli, dar ma gandesc ca n-o fi bine sa consum atat de multe, sau cel putin asa zice lumea, vreau sa-mi iau una din ceramica, ori dry cooker, ori hot pan, tigaie electrica

| varcolaccc a răspuns:

Dry cooker, si nu pui ulei delocwinking

| Remus13 a răspuns:

Eu am luat acum un an Dry Cooker, merge super bine treaba, mananc foarte bine.

| BountyWG a răspuns:

Salut chuuu.Ce faci? Cea mai buna tigaie este Dry Cooker.Nu pui ulei deloc.Mie imi plac ciupercile la aceasta tigaie. Sper ca te-am ajutat.PA,PA

| AndyAndreutza a răspuns:

Vroiam sa-ti spun ca si tigaia Zepter este o alefere foarte buna, mai ales pentru carnea de pui.
O zi placuta!

| anonim_4396 explică (pentru AndyAndreutza):

Zepter e mult prea scumpa