| mikutssa a întrebat:

Vreau sa imi cumpar o camera foto performanta dar nu am nici o idee ce sa iau. Nu ma prea pricep, adica nu sunt fotograf si nu stiu ce ar trebui sa aiba un aparat ca sa fie bun. Va rog putin ajutor!

3 răspunsuri:
| loadme a răspuns:

BENQ. e buna firma happy

| MetalForever a răspuns:

Pai,trebuie' sa-ti iei un Nikon Coolpix.Incepand de la 700 lei ai un aparat bun.Eu am un Nikon Coolpix L1110 a fost 1000 si ceva de lei.

| christianlaroka a răspuns:

Camerele Nikon sunt unele din cele mai bune..mai ales cele coolpix.