| Ellena a întrebat:

Produsele de fast-food, care e parerea voastra? avantaje si dezavantaje. mancati des de la fast food?

13 răspunsuri:
daniela
| daniela a răspuns:

Nu mananc decat pizza de la Kara (recomoand pentru cei ce stau in Drumul Taberei) dar afara mananc mereu macare mexicana de preferat de la Tako Bell super buna
Dar stiu ca sunt bombe calorice, iar multe din ele au misros de ulei ranced

lolita
| lolita a răspuns:

Cat mai rar posibil, manac doar cand ma grabesc foarte tare si nu mai este nimic deschis, in general seara foarte tarziu.

| costymaximus a răspuns:

Sunt niste porcarii care au repercusiuni asupra organismului in timp.Noi suntem abia la inceputul erei fast-food-ului(de 15-20 de ani), o sa mai vorbim peste cativa ani despre lume obeza, boli(cancer).

| DianaLostInDreams a răspuns:

Avantaje:Sunt bune, miros bine, iti fac pofta.
Dezavantaje:Sunt pline de calorii, majoritatea care consuma zilnic sunt obezi.

| Anca_1481 a răspuns:

Consum foarte rar big grin adevarul este ca miros bine iti fac pofta dar din cauza lor cazurile de obezitate tot creste si sunt multi copii care consuma straight face e bine sa incercam sa renuntam la ele si sa avem o viata cat mai sanatoasa!batting eyelashes

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bon fillet la KFC in principiu.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Avantaje:pentru multi sunt solutia perfecta cand le este foame si nu au prea mult timp la dispozitie.
Dezavantaje:sunt nesanatoase si au multe calorii...Eu nu mananc deloc de la fast food... oricat de ciudat ar parea, nu-mi plac mancarurile de la fast food.

Răspuns utilizator avertizat
| marie a răspuns:

Nu stiu cum e mancarea asta, dar accesorile sunt superlove struckdaca vreti acceosrii cu mancare, burgers si cartofi, briose si alte minunati dati add la id:melymello_catycat, va dau acolo site:*

| marie a răspuns:

Mananc mancare dl fastfood doar daca merg la bucuresthi.Eu stau in slobozia si nu prea sunt fasfood-uristraight facedar ma rog...laughingImi place Mc`donaldstongue si KFChappy uneori mananc pizza si pl restaurante din asteastraight face

| Lavy_4392 a răspuns:

Sincerhappy mie imi pl happy de cele mai multe ori Kfc sau McDonalds :X
multi zica ca nu sunt sanatoase, ca ingrase dar la mine nu e nici o problemahappy acum depinde si de persoanahappy

| dana39668 a răspuns:

Cand mi-e foame ma opresc sa imi iau cate o shaorma si cateodata o duc pe sora mea la fast-food dar rar.

| aly_4607 a răspuns:

Avantaje-sunt delicioase, sunt disponibile in orice moment al zilei, miros bine
dezavantaje-sunt nesanatoase, pline de calorii, sunt sarace in fibre si micronutrienti esentiali precum vitaminele si mineralele.