| Emmanu3l a întrebat:

Salut astazi am cumparat o plasuta din aceea de portocale de la lidl care dupa cum se vede e vai de el ce e in Romania si cand am decojit una din ele si am inceput sa mananc avea un miros de cauciuc ars atit de puternic ce venea din interioriul portocalei si un gust ciudat de ce oare?

Răspuns Câştigător
| idx a răspuns:

Du-te la magazin cu fructele si chitanta si depune o reclamatie cu privire la calitatea produselor achizitionate si cere banii pe care i-ai platit.

Atat clientul cat si vanzatorul au drepturi si obligatii, iar asta e calea pe care trebuie sa o urmezi!

| idx a răspuns (pentru idx):

Te rog sa scrii un mesaj cu decizia pe care ai ales-o si rezultatul.

Ar putea fi n exemplu pentru ceilalti.

Multumesc pentru funda! happy

2 răspunsuri:
| UltraLex a răspuns:

O fi stat in conditii ne adegvate si s-a stricat