| Iulian3038 a întrebat:

Buna seara. De o luna am un miros si un gust ciudat. Nu stiu cum sa explic exact dar orice aș mirosi miroase mult mai "puternic si mai piperat". Are cineva idee de la ce poate fi? A mai avut cinvea? Si am un miros urat de transpirație cum nu l-am avut niciodata.

Atenţie! Problemele de natură medicală sunt probleme serioase care necesită asistenţă/consult specializat. Sugestiile date de utilizatorii TPU au doar o valoare orientativă şi în nici un caz nu exclud consultul profesional medical. Prin urmare vă recomandăm să apelaţi la personal medical specializat atât pentru diagnosticare, cât şi pentru tratament.
3 răspunsuri:
| Skarr a răspuns:

Și eu am tot ceva de genul de 2 săptămâni. Și nu cred că e covid pentru că nu mi-a dispărut nici mirosu, nici gustul. Sunt doar schimbate. Dar atunci ce e :/

| Zuzu1991 a răspuns (pentru Skarr):

E covid dude, si tu si ala care intreaba, nu e NUMAI faptul ca ti-ai pierdut de tot, e si doar daca nu mai functioneaza cum trebuie, deci si tu si ala, daca aveti o urma OARECARE de decenta, da-ti telefon la 112 si le spuneti ca mirositi aiurea

| MugGsPAGGHETTI a răspuns:

Super simt, 100% sigur