| MannersMakethMan a întrebat:

as vrea sa fac reteta Kentucky de la KFC si as vrea o reteta cat mai originala, vreau sa-mi spune-ti si secretul crocant si gustos ale copanelor (daca la-ti aflat)! Dau funda!

Răspuns Câştigător
| MannersMakethMan explică (pentru bursuc001):

Nu mi-a dat exact gustul de la KFC, dar tot a iesit ceva bun! Mersi!

| bursuc001 a răspuns (pentru MannersMakethMan):

Cu plăcere!

O zi frumoasă.

4 răspunsuri:
| Osirius a răspuns:

Secretul gustos ti-l "spune-m" ...prafuri, chimicale, monoglutamat de sodiu etc. Crocant le faci daca le tii mai mult in tigaie, restul "ingredientelor" nu prea le gasesti in magazin.

| broxi a răspuns:

*l-ați.