| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° a întrebat:

Scuzatzimi categoriathinking La cat timp trebuie sa programez cuptorul cu microunde si pe ce functie ca sa fac si eu cartofi copt:X? funda.

2 răspunsuri:
| °º•●-♫-aLЭxeL-♫-●•º° explică:

Frate 5-10 minute :O am putere de 1000w dar daca trebuie 5 min si pun 10 se ard plus ca sa las cuptorul 10 minute pentru un cartof platesk intr-o luna 10 mil la curentstraight face

| Sk8_1585 a răspuns:

Tb sa ii pui la puterea maxima, dar nu cred ca mmerge depinde ce cuptor ai... daca vrei incearca pe la 5-10 min