| Kitty a întrebat:

Cum pregatesc popcornul la cuptorul cu microunde? La ce putere trebuie setat si cat timp? Mentionez ca in manualul de utilizare nu scriestraight face.

Răspuns Câştigător
| BlueBolty10 a răspuns:

Eu il tin la 850 3 minute

4 răspunsuri:
| MrBeanTeddyBear a răspuns:

Desfaci punga(o indrepti) o pui in microunde, il bagi la maxim (4 min)eu il bag la 2, 30, dupa aceea il scoti, il agiti FOARTE BINE(daca nu il agiti bine o sa sara floricelele din punga...cam ca o explozie :-> )apoi o deschizi si le savurezi

Pofta buna, bye

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu il setez la maxim si il tin 4 minute. mai mult nu trebuie ca se ard.

| L3XxA a răspuns:

Vreo 2 minute

| RromAn a răspuns:

Pui punga in cuptor si setezi la putere maXima 3-4 minute(depinde de marca)