| zambiriciu a întrebat:

Sunt cu un baiat de o luna, si maine vine la mine ar trebui sa pregatesc ceva dulce un exemplu un `tort` in forma de inimioara sau stiu eu? daca da imi puteti da niste retete rapide si usor de facuthappy

7 răspunsuri:
| Zenithf a răspuns:

Depinde de baiat, pe unii ii vei impresiona cu faptul ca stii sa gatesti si altele, dar pe majoritatea ii intereseaza acum doar altceva. Oricum, pe masura ce relatia avanseaza, vor deveni mai preocupati si de aceste aspecte mai lumesti, in special in cazul in care nu esti buna la asa ceva.
Bine, foloseste aceasta ocazie ca sa te pregatesti in arta culinara, cel mai bine vorbeste si cu mama ta, sa te indrume ea.

| viavo a răspuns:

E destul sa cumperi ceva dulce de reclama ca ori cum nu merge la tine sa bage in el ci merge sa fie cu tine cel putin asta e parerea mea. succes!

| IMC90 a răspuns:

Pregateste-i niste lapte cald intr-un biberon

la o luna, n-are inca dinti

| viavo a răspuns (pentru IMC90):

Hai ca asta o fost tare :-)

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

stiu eu: pui mana pe telefon, il suni pe baiat si-i spui ca-n prima luna trebuie sa aduca el torul pa ra...