| syme a întrebat:

Un hobby de-al meu este cafeaua. Nu pentru a ma tine treaz, ci pentru gust.
Aveti niste retete mai speciale decate metoda clasica de preparare?

Răspuns Câştigător
| JeSa a răspuns:

Oh, încearcă şi varianta, "cafea cu rom:P şi frişcă"!
http://retete.eva.ro/cafea/cafea-cu-rom-articol-3817.html

2 răspunsuri:
| SturmirCloudKeeper a răspuns:

Banane, o lingura de miere si cateva linguri de cafea toate in blender.

| BeT a răspuns:

Si eu la fel, am incercat toate modalitatile dar am ramas la cel mai simplu; torn apa fierbinte direct peste cafea o amestec bine apoi o acopar 2 minute cana.Asa simt adevaratul gust al cafelei.