Întrebare recomandată | GalinaBlanca a întrebat:

Unde gasesc un robot de bucatarie sau ceva razatoare care sa taie legumele fierte patratele.Eu cu cutitul nu reusesc ca se lipesc una de alta.Dau fundita celui care imi recomanda un produs:*

2 răspunsuri:
anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Bună! Răzătoarea nu taie pătrățele. Legumele nu se lipesc dacă le lași să se răcească bine. Dacă ții neapărat să iei un robot, cel mai bine e să întrebi la magazinele de specialitate. Succes!

| sammiess a răspuns:

Incearca aceasta razatoare: http://www.giftster.ro/produs/3161/razatoare-pro-v - nu stiu daca patratele, dar vei reusi sa le dai forme interesante.