| Marialy a întrebat:

Urgent TPU! Sunt singura acasa si nu stiu ce sa mananc de pranz, spuneti-mi cat mai multe mancaruri!

Răspuns Câştigător
| AllinaDaniella a răspuns:

1.Cartofi prajiti cu ketchup, o salata de legume (rosii,castraveti, ardei gras, ceapa)

2. O salata de pui (piept de pui fiert,cu salata verde, rosii, cateva bucatele de branza) si paine prajita.

3. Paste. (fierbe pastele cat scrie pe punga, apoi adauga putin sos de rosii, condimente si usturoi daca vrei).

6 răspunsuri:
| XxRoyalxX a răspuns:

Poti face omleta, ou ochii, ou fiert, orez, sarmele, dar mai greu pentur tine cred, asa... Snitele cu varza, cam atat, astea sunt a o mancar de baza succes. Funda?

| Marialy explică (pentru XxRoyalxX):

Pana cumpar varza, pana se fac sarmalele dureaza laughing Cred ca o sa fac omleta cu niste cartofi prajitit! Ms:*

| RaduManole a răspuns:

ăăăăăăăăăăăăăăăăăăă////brânză si cascaval! laughing

| AylinPff a răspuns:

Poti sa-ti faci cartofi prajiti,oua ochi,omleta,fishfingers, carnaciori, crenvusti

| DiddySWEET a răspuns:

Ce zici de cartofi prăjiți cu o salată de legume cu șnițele... miammy]sau ai putea o supă la plic...nu prea am idee.