| AlwaysDream a întrebat:

Heii! Ce pot sa mananc la pranz cand sunt singura acasa? Ps: nu mananc orice.

Răspuns Câştigător
| teiube a răspuns:

Pai ceva lejer sa nu te ingras nici mie nu imi place sa mananc mult si gras pai sa vedem o salata nu prea condimentata cu o carne slaba pui,vita curcan,facuta la grata, cuptor fiarta cu legume, orez poate si o supa deset un fruct sau ceva lejer nu ci eu nu manac orice

3 răspunsuri:
| aliceinchains a răspuns:

O pizza comandata acasa.hee hee
Ori iti faci tu...o omleta, niste cartofi prajiti, hai, ca nu-i greu!

| YOUdriveMEcrazy a răspuns:

Pai te duci frumos si iti iei o saorma si ai terminat happy
sau poti sa cauti pe google!

| JustifyBad a răspuns:

O salata de legume sau de fructe, niste cartofi fierti, sau paste cu carne (daca te pricepi la gatit).