| TsunamiiiYay a întrebat:

Vreau si eu idei, ce sa mananc, sa imi gatesc rapid in maxim 20 min. Si ceva sanatos, fara prajeli si dulciuri.
Dau funda

Răspuns Câştigător
| alina2k18 a răspuns:

Salata mare cu ton sau telemea sau somon afumat sau oua fierte.
Cartofi/legume la cuptor cu pui.
Peste/pui/vita la tigaie cu legume inghetate.

4 răspunsuri:
| Adry05 a răspuns:

Ia-ti grill si gateste-ti carne/peste la grill fara ulei si grasimi.

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Veșnica salată! Întotdeauna verde și gata sa-ți sara in ajutor! happy
Totusi, ai putea sa incerci carnea roșie, destul de savuroasa, nu ia mult timp ca sa o prepari.

O vorba din bătrâni, „Cea mai bună legumă tot porcul rămâne". laughing
Desigur, eu nu o sa te împing la astfel de diete, pentru ca nici eu nu încurajez consumul de carne roșie, însă mai mult de 30 de minute nu ia ca sa o prepari.

O salata de fructe? Însă nu seara, desigur. Paste sau orez? happy

| MmoooTtttt a răspuns:

Https://www.kudika.ro/......toase.html
Cele mai bune mancaruri sanatoase si rapide, parerea mea :)

| TsunamiiiYay explică (pentru MmoooTtttt):

Nu sunt atat de rapide... Dar imi plac cateva idei de acolo