| raluca750 a întrebat:

1)cat costa un rimel?
2) cat costa o trusa de machiaj?
****** funda******

14 răspunsuri:
Răspuns utilizator avertizat
| Madalina1455684 a răspuns:

Un rimel cat de cat bun costa cam 15-20 lei iar trusa de machiaj nu prea stiu pentru ca nu folosesc dar din ceea ce vad prin reviste nu pare a fi foarte scumpa.Pana in 30-40 una cat de cat buna[nu cea m-ai buna]. Oricum cam asa.Bine trusa poti sa gasesti si la 10 lei.

| lextim a răspuns:

Depinde de calitate si de unde le cumperi. Mai bine te interesezi inainte sa-l iei de undeva unde-i scump ca nu intotdeauna sunt bune. Eu iti recomand firma Farmasi. Se gaseste mall-uri.

| lextim a răspuns:

Claudia spune-mi cum se cheama rimelul tau, ca mie super shokul de la avon se termina intr-o lunalaughing:*

| luciana200972 a răspuns:

Cel mai ieftin rimel pana in 20 de lei si cea mai ieftina trusa poate fi cam 10 lei cea de la ruby rose. dar nu intotdeauna inseamna ca sunt si bune, mai bine strangi bani si iei ceva de calitate care te va tine cativa ani, vb de farduri, rimelul pe mine ma tine cam trei luni

| claudia_7744 a răspuns:

Pe mine un rimel ma tine aproape 9 luni:\nici eu nu inteleg dc ma tine atata d mult pentru ca fol in fiecare zi. uneori ma enerveaza ca numi pot cumpara altu pana nu se termina.de obicei iau dala de la rimmel londonbig grin costa in jur de 10 euro. oricum si la oriflame si avon.au tot felul de rimele pana in 20 de leitongue

| Maya. a răspuns:

Depinde ce rimel.Iti recomand supershock de la Avon.Sau maybelline new york.de la 10 lei in sus, asta daca vrei un rimel bun. Poti opta pentru unul ieftin, dar care sa-ti lipeasca genele. O trusa cam la fel.acum depinde daca alegi calitatea. funda?hee hee

| IO.oanaa <3 a răspuns:

Rimelul e in jur de 15-20 RON. Depinde si de fel, marca, rezistenta etc. Rimeluri destul de bune gasesti la Avon si preturile sunt acceptabile. Daca cunosti vreun reprezentant roaga-l sa iti dea un catalog si sa te indrume. Mai sunt rimeluri si de la Maybeline sau Loreal, dar sunt mai scumpe, insa sunt f bune. happy
Trusa de machiaj e in jur de 10 RON, dar si aici depinde de tipul fiecareia.

Sper ca te-am putut ajuta!

| Crystal1807 a răspuns:

Rimel 10 lei-15 lei
trusa-10 lei

| cristal_7578 a răspuns:

Un rimel bun intre 20-50 lei
si o trusa de machiaj de la 20 lei pana la. cat te tine buzunarulbig grin

| dodonika a răspuns:

Depinde... 10lei sau chiar 150lei

| nico1988 a răspuns:

Buna! Depinde de la ce firma.La Oriflame de ex cel mai ieftin este cel de la Visions 8 lei redus, iar o trusa de la 10 lei. Pup sper ca ti-am fost de ajutor:*

anonim_4396
| anonim_4396 a răspuns:

Eu mi-am cumparat mai demult un rimel la 3 si 50 de bani si nu prea era bun...La fel si trusa, una la 7 lei.Si mi-am cumparat o trusa in jur de 20 lei si aia e foarte buna.Depinde de calitate.