| Byabiss a întrebat:

Buna cine si-a cumparat cartea de pe inaltime.com imi puteti lasa idu si sa imi spuneti ce scrie va rog sau puteti sa imi scrieti si acum, ofer fundita

Răspuns Câştigător
| MayyaMaria a răspuns:

Buna dupa cum am spus si altei persoane de pe TPU, eu am cumparat cartea si pot sa zic ca e grozava big grin pe mine m-a ajutat sa cresc in inaltime 5 cm. si prietenul meu a reusit. si chiar isi merita banii. id-u nu-ti las pentru ca nu vreau sa ma trezesc cu o avalansa de cereri de detalii. In carte scrie si arata prin niste imagini cum iti poti creste inaltima, prin exercitii fizice. si cum poti sa-ti maresti productia de hormon de crestere. te las. papabig grin

| fedora18 a răspuns (pentru MayyaMaria):

Nu poti intra in detalii? ce fel de exercitii fizice? diete?

4 răspunsuri:
| Sergiu91 a răspuns:

Eu am cumparat`o. Dar nu inteleg de nu o cumperi si tu big grin pana la urma nu e o suma exorbitanta pe care nu o poti economisi. Mi-ar lua cateva zile bune sa-ti povestesc tot ce scrie in ea...dar crede-ma ca merita! Eram si ma simteam al draculuii de pitic acum cateva luni, pana cand un prieten de-al meu a cumparato si vedeam cu ochii mei cum se inalta pe zi ce trece.Pana la urma am bagat si eu mana in portofel si am cumparat-o big grin A fost cel mai inteligent lucru pe care l-am putut face in18 ani de zile big grin laughing Aveam 1.66 m si am reusit sa ajung la aproape 1, 74 in decursul a 2 luni big grin acum. Acum tu decizi ce faci big grin

| fedora18 a răspuns (pentru Sergiu91):

E destul de frumos ce zici tu acolo. Daca e asa e super. Dar poti dovedi ca e asa cum spui? Cartea nu costa mult asa e. Dar la fel de bine chiar cei care promoveaza cartea, pot pune mesaje la deruta.

| Genii a răspuns (pentru Sergiu91):

Imi dai si mieid-ul tau, te rog? Al meu este genny_gennyx. Add, please! happy