| Crudu_Alex_1997 a întrebat:

Cresti in inaltime 5-10 cm in numai 7 saptamani dar oare ce scrie in aceasta carte ce exerciti sau ce trebuie sa fac ca sa cresc atat va rog cine a cumparat aceasta carte si are aceasta carte sami spuna si mie ce a facut el de sa inaltat

3 răspunsuri:
| ReiVaN a răspuns:

Nu exista asa ceva...cred ca nici intr-un an nu cresti atat de mult.

| Veleno1 a răspuns (pentru ReiVaN):

6 cm am crescut anul trecut.

| ReiVaN a răspuns:

Presupun ca ai sub 18 ani si inca esti in crestere. Dar gandeste-te cate saptamani sunt intr-un an...nu ai cum sa cresti 5 cm - 10 cm in 7 saptamani...