| Lala20 a întrebat:

A cumparat cineva de pe http://treningshop.ro/? Sunt serioase comenzile? Ce imi puteti spune? Multumesc anticipat!

Răspuns Câştigător
| LeMousiqe a răspuns:

Bună!
Nu mai fii așa de nesigur când cumperi ceva de pe un site, deoarece ei, cei de acolo au făcut site-ul cu bani, nu cred că numai la vrăjeală, că ar încălca legea.Deci nu îți face griji, eu nu am cumpărat, dar m-am uitat unpic pe el și este sigur.
O zi bună!

3 răspunsuri:
| rocket a răspuns:

Nu am comandat niciodata de la astia, dar am comandat de pe www.marimi.ro si sunt super profi. Cred ca si preturile sunt mai mici, dar nu stiu sigur. Vezi.

| Alin_Mihaita_1986 a răspuns:

Da este serios eu am cumparat si sunt foarte multumit

| Ivan_Ioana-Madalina_1993 a răspuns:

Eu am cumparat si sunt foarte multumita