| MyLittlePony a întrebat:

Bunăă!
Am dat joia trecută o comandă pe shein și acum îmi arata BUD a sosit la des AP.
Știți cumva ce înseamnă sau unde este?

4 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Inseamna ca este in trazit prin diverse tari. Probabil a ajuns intr-un anume port sau aeroport, dar stai linistita ca mai dureaza 1-2 saptamani pana ajunge la tine.
Nu ai de unde sa stii unde este, fiindca Shein trimite pachetele cu cel mai ieftin serviciu psotal care NU are tracking number si nici nu se trimite urgent, deci pachetul ajunge normal in 2-3 saptamani, de cand ai platit marfa pe shein.

| andreibastic a răspuns:

Salut salut, si bine te am regasit pe acest canal castravecios, astazi ne vom juca brawl stars un joc foarte uleios de pe dispozitivul meu celular alaturi de legenda iraphaell si ne vom vopsii outele galbene ca legendara!

| MyLittlePony explică (pentru andreibastic):

Salut bă, șacalilor! Ce faceți?

| NicoletaBoaba a răspuns:

BUD este Budapesta. Pachetul tau se afla in Ungaria.