| anonim_4396 a întrebat:

Îmi poate spune cineva dacă a cumpărat parfumuri de pe Parfumino.ro? Sunt pe site tot felul de promoții de exemplu un parfum Dior de 100 ml costă 129 lei iar pe alte site-uri costă 290 lei sau chiar mai mult. Voi ați cumpărat? Sunt 100% originale?

1 răspuns:
| Violleta2022 a răspuns:

Un parfum DIOR original este peste 300 lei.
Ceea ce gasesti pe alte siteuri este "apa de toaleta Dior" (eau de toilette/cologne dior), sau "apa de parfum dior" (eau de perfume), de aceea sunt atat de ieftine.
Parfumul in sine este foarte scump dar tine cel mai mult.
Apa de colonie, cea de toaleta si apa de parfum, sunt doar solutii foarte diluate de parfum, care tin putin si costa putin.