| mucificatorul201 a întrebat:

Salut, pareri site etel.ro?
Au preturi suspecte de mici, dar am gasit site-ul pe compari.ro si review-uri tot de pe compari.ro care atesta ca site-ul este de incredere.
Totusi am putut gasi foarte putine informatii despre acest site care cica au sediu in Bucuresti, dar fara preluare comenzi.

7 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Dacă ești de la ANPC, fă-le o vizită,
dacă vrei să cumperi, ia de la un magazin fizic - să n-ai emoții sau
dacă ții morțiș, ia de la ei

| Ciocirlan_Petrica_1973 a răspuns (pentru sierra1):

Bună ziua! Este firma serioasa, tocmai ce am cumpărat de la ei un Samsung A55. După ce am plasat comanda m-a sunat cineva pentru confirmare. Am primit telefonul după doua zile frumos ambalat, sigilat și cu dreptul de verificare a coletului fără ca eu sa cer asta! Nota 10

| sierra1 a răspuns (pentru Ciocirlan_Petrica_1973):

știu și eu... pentru 800 lei dati in PLUS, puteau să-ți dea și o masă serioasă, la resturant

https://etel.ro/......some-navy/

https://www.emag.ro/......D8Y2YPYBM/

... dar tu să fii sănătos!

| Ciocirlan_Petrica_1973 a răspuns (pentru sierra1):

Despre ce vorbești?! Am luat telefonul cu 1638 de lei, de unde 2800?

| Ciocirlan_Petrica_1973 a răspuns (pentru sierra1):

Pe culoarea albastra 1638 costa. Pe celelalte culori într-adevăr sunt scumpe.

| sierra1 a răspuns (pentru Ciocirlan_Petrica_1973):

Nu te certa cu mine ci cu ei (vezi link-ul dacă cu ți-e clar)

| Politivaopritia a răspuns:

Salut!
Ați mai comandat de la etel.ro?
Puteți lăsa o impresie?
Doresc să plasez și eu o comandă la ei.