| mitza2 a întrebat:

Am comandat de pe eMAG o memorie ram si trebuie sa ma duc sa ridic comanda din Showroom Ploiesti ce trebuie sa ii spun vanzatorului? Numarul comenzii, doar numele... putin ajutor va rog...dau funda daca a-ti raspuns corect

Răspuns Câştigător
| VlogDinMers a răspuns:

Incearca sa te adresez cu as vrea sa ridic o comanda...Si el poate o sa te intrebe aveti Numarul Comeznii / Buletin ..si eventual sa semnezi ceva presupun. Succes si un Craciun Fericit!

| mitza2 explică (pentru VlogDinMers):

Multumesc asa o sa fac

| VlogDinMers a răspuns (pentru mitza2):

Funda big grin?