| Aze a întrebat:

Am comandat prin curier de la Fashion Days o pereche de adidași care din nefericire nu mi se potrivesc, am dat retur prin easybox. Intrebarea este: când împachetez comanda trebuie impachetată și în ambalajul de la curier? (punga de plastic cu adresa de facturare)
Mulțumesc!

Răspuns Câştigător
| alzr a răspuns:

Nu, nu este obligatoriu sa il impachetezi in aceeasi punga cu care ti-a venit, poti sa ii pui intr-un alt ambalaj sau intr-o cutie. Dar atentie, trebuie sa ii trimiti in cutia originala in care au fost.

| Aze explică (pentru alzr):

Mulțumesc mult pentru răspuns ????

1 răspuns: