| ManeaRadu a întrebat:

Am o pereche de adidasi de pe Fashion Days pe care vreau sa o returnez.In ce trebuie s-o pun? Doar in cutia lor? Sau trebuie sa le pun cutia in cutia in care au venit toate produsele(am comandat mai multe produse intr o singura comanda)?

3 răspunsuri:
| Violleta2022 a răspuns:

Pui adidasii in cutia lor originala si apoi totul intr-o alta cutie sau punga mai mare, in asa fel ca sa nu se deterioreze.

| Trixt3r a răspuns:

Nu conteaza in ce le trimiti inapoi, conteaza sa fie in stare buna.

https://www.avocatnet.ro/......turna.html

| meli120 a răspuns:

Presupun ca vrei sa trimiti inapoi printr-o firma de curierat.
Iti trebuie o cutie sau sa infasori cu folie cutia de la pantofi, trebuie sa listezi AWB, date despre firma la care trimiti si tot si sa lipesti pe ea.