| SweeTLemon a întrebat:

Mi-am cumparat o pereche de botine, de piele intoarsa...problema este ca asa de tare miros picioarele in ei.Ce as putea sa fac sa nu mai miroasa?

9 răspunsuri:
| Woodenpints91 a răspuns:

Te speli mai des şi-ţi schimbi şosetele aproape lunar.

| LolaLollita a răspuns (pentru Woodenpints91):

rolling on the floor nu fii asa rau/rea...

| SweeTLemon explică:

Nu stiu dupa ce te-ai chinuit sa dai raspunsul asta. Penibil...

| SweeTLemon explică:

Hai sa iti spun o chestie... daca erau papuci din obor si sosetele tot din obor, nu ma mai stresam sa scriu aces post, intelegi? Din moment ce am spus ca sunt papuci din piele, inseamna ca port sosete din bumbac nu din alt material aiurea...

| xanderblackx a răspuns:

Nu ti-as recomanda creme, spray-uri, geluri sau alte minuni chimice. incearca sa te speli des... si incearca sa speli si botinele... numai bine

| SweeTLemon explică (pentru xanderblackx):

laughing Pai ma spal pe picioare cum sa nu ma spal, ce e cu asta?!?!
De ce sunteti toti rautaciosi?!?!

| xanderblackx a răspuns (pentru SweeTLemon):

Dar nu am fost rautacios. cine a zis asta? eu ti-am explicat ca nu ti-as recomanda chimicale ci doar ce e mai simplu si mai "sanatos". be serious. whatever

| ealextpu a răspuns:

Uite un articol care sa te ajute: http://www.unica.ro/detalii-articole/articole/miros-picioare-7258.html

Si de asemenea poate vrei sa iti schimbi incaltamintea uite aici cateva modele de botine: http://www.la-papuc.ro/product/category/Incaltaminte-pentru-femei/Botine

| ANDREIAd a răspuns:

Nu stiu daca poti face ceva. papucii sunt de vina. si daca te incalti in continuarie cu ei sa te speli de fiecare daca pe picioare, de cate ori este nevoie, nu conteaza de cate ori pe zi. daca nu te speli cum trebuie piciorusele vor mirosi mereu urat pentru ca se imbiba mirosul in piele. si inca ceva care poate o sa te faca sa razi.,, picioarele miros pentru ca sunt din fund'' e normal laughing