| Andreeamiruna67 a întrebat:

Am cumparat in aceasta seara o pereche de blugi din new yorker.
Cand am iesit din cabina de proba am pus blugii inapoi pe raft ca sa ma mai uit pe acolo..cand m-am intors am luat alta pereche de blugi de aceeasi culoare si acelasi pret..se poate sa-i returnez sau macar sa-i schimb?

3 răspunsuri:
| sierra1 a răspuns:

Vaaai, cum ai putut să faci așa ceva?
chitanța o ai?

| Aasdfghj a răspuns:

Buna! Da, se poate, doar sa mai ai bonul.

| Andreeamiruna67 explică (pentru Aasdfghj):

Am bonul, si acum am vazut ca scrie pe el’ marfa nepurtata se schimba in 15 zile cu bonul fiscal, lenjeria face exceptie